Wynajem podnośników

Cennik:

-wynajem zwyżki 85zł/h

Wynajem podnośników koszowych/ zwyżek

W naszej oferuje wynajem podnośników koszowych przegubowych i teleskopowych wraz z operatorem na terenie Rzeszowa i okolic.  Zwyżka jest często jedyną i najbezpieczniejszą opcją pracy na wysokości. Dysponujemy urządzeniami o różnej specyfikacji, dzięki czemu możemy wykazać się wszechstronnością w świadczeniu usług. Nasz park maszynowy jest regularnie konserwowany i poddawany przeglądom UDT co pozwala na bezpieczne prowadzenie prac na wysokości.

 

Podnośnik koszowy ma zastosowanie przy wszelkiego typu pracach na wysokości takich jak: montaż klimatyzacji i anten satelitarnych, zakładanie ozdób świątecznych na latarniach, czyszczenie dachów i elewacji budynków, wycince drzew i wielu innych. Zapewnia komfort pracy i swobodę w  poruszaniu. Dzięki możliwości jaką daje korzystanie z naszego podnośnika eliminujemy wiele czynników niebezpiecznych i poprawiamy komfort pracy na wysokości.

tel. 664 600 210

  • maksymalna wysokość robocza 18m,
  • maksymalny zasięg boczny 9m,
  • udźwig kosza 300kg,
  • podnośnik na podwoziu terenowym STAR 244 4×4,
  • 2x sterowanie z podestu i z kosza,
  • podnośnik przegubowy,

W koszt naszych usług wchodzi stawka za dojazd za każdy kilometr przebytej trasy liczony w dwie strony i bardzo konkurencyjna stawka godzinowa naliczana z kolejną rozpoczętą godziną pracy podnośnika.

Telefon kontaktowy: 664 600 210
e-mail: nawysoko@gmail.com

Czynne:
poniedziałek-sobota 8:00-20:00

Dane firmy:

Na wysoko- specjalistyczne usługi wysokościowe Grzegorz Lib
Mogielnica 155, 36-040 Boguchwała
NIP:5170347076

Wynajem podnośników świadczymy na terenie:

Rzeszowa, Strzyżowa, Łańcuta, Tyczyna, Boguchwały, Czudca, Krasnego, Trzebowniska

Śledź nas na: