Wycinka drzew

Ścinka i pielęgnacja drzew

-Ścinka sekcyjna drzew technikami arborystycznymi

-Ścinka drzew na cmentarzach

-Pielęgnacja drzew i korekta korn

-Usuwanie obumarłych gałęzi i konarów

-Karczowanie działek, wycinanie samosiejek

-Zrębkowanie i utylizacja gałęzi

Cennik

-Wycinkę drzew wyceniamy bezpłatnie na miejscu lub telefonicznie. Koszt prac związany jest z wielkością, gatunkiem i umiejscowieniem drzewa, oraz z zagrożeniami i obiektami, które mową utrudniać wycinkę.

-Wynajem rębaka do gałęzi-120zł/h

Ścinka drzew z podnośnika

Nasza firma zajmuje się profesjonalna wycinką drzew z podnośników, technikami arborystycznymi oraz metodami tradycyjnymi. Działa w szczególności na terenie Rzeszowa i okolic, a także Łańcucie i Strzyżowie. Specjalizujemy się w ścince drzew trudnych, czyli takich, które zagrażają pobliskim obiektom np. dachom budynków, liniom energetycznym i telekomunikacyjnym czy stwarzają bezpośrednie zagrożenie  powalenia się podczas silnych wiatrów i obfitych opadów śniegu.

Ze względu na niebezpieczny charakter prac związanych z wycinką drzew podczas ścinki kładziemy duży nacisk na bezpieczeństwo, ponieważ jest to bardzo istotne dla nas i naszych klientów. Bardzo często korzystamy ze zwyżki co pozwala na szybkie usunięcie konarów i gałęzi w kontrolowany sposób. Dodatkowo eliminujemy tym samym możliwość złamania się lub oberwania gałęzi, które spadając mogą być niebezpieczne.

Tam gdzie nie mamy możliwości dojazdu podnośnika lub położenia całego drzewa w całości stosujemy techniki ścinki sekcyjnej. Arborysta zabezpieczony linami po kawałku wycina gałęzie, które to są opuszczane w wyznaczone miejsce. Poruszając się tak po całej koronie ścina wszystkie gałęzie, aż zostaje sam pień, który możemy wyciąć w klasyczny sposób. Dzięki stosowaniu takich metod możemy usunąć każde, nawet bardzo duże drzewo znajdujące się w trudnej lokalizacji.

Pielęgnacja drzew

Polega ona na prowadzeniu działań mających na celu poprawę żywotności drzewa, jego stanu wizualnego i poprawie bezpieczeństwa.

Zabiegi pielęgnacyjne prowadzimy tak, by nie zaszkodzić drzewu. Często zdarza się, że pielęgnacja drzew przeprowadzana przez niewykwalifikowane osoby prowadzi do śmierci drzewa. Nasza firma by temu zapobiec stosuje się do aktualnych przepisów prawa, które pozwalają na korektę koron drzew o 30% jej całkowitej formy.

 

Wycinka/ ścinka sekcyjna drzew rzeszów
opuszczanie drzewa na linach
wytncinka trudnego drzewa
bumar p184h na podwoziu star244
arborysta pracujący przy wycince gałęzi z drzewa
Wycinka/ścinka drzew blisko budynku
Wycinka przy urzyciu podnośnika koszowego

Telefon kontaktowy: 664 600 210
e-mail: nawysoko@gmail.com

Czynne:
poniedziałek-sobota 8:00-20:00

Dane firmy:

Na wysoko- specjalistyczne usługi wysokościowe Grzegorz Lib
Mogielnica 155, 36-040 Boguchwała
NIP:5170347076