Przejdź do treści
wycinka drzew Rzeszów
wynajem podnośnika koszowego 32
arborysta, odcięcie czubka świerka

Wycinka drzew Rzeszów, Łańcut

Profesjonalna wycinka drzew Rzeszów

Alpinistyczna wycinka drzew

Wycinka drzew trudnych

TEL. 664 600 210
Podnośnik koszowy Rzeszów 32m

Podnośnik koszowy 32m Rzeszów

Wynajem podnośnika koszowego 32m

Usługi zwyżką 18m 4X4

Prace na wysokości

TEL. 664 600 210
previous arrow
next arrow
tel. 664 600 210

Nasza firma zajmuje się profesjonalna wycinką drzew z podnośników, technikami arborystycznymi oraz metodami tradycyjnymi. Działa w szczególności na terenie Rzeszowa i okolic, a także Łańcucie i Strzyżowie. Specjalizujemy się w ścince drzew trudnych, czyli takich, które zagrażają pobliskim obiektom np. dachom budynków, liniom energetycznym i telekomunikacyjnym czy stwarzają bezpośrednie zagrożenie  powalenia się podczas silnych wiatrów i obfitych opadów śniegu.

Ze względu na niebezpieczny charakter prac związanych z wycinką drzew podczas ścinki kładziemy duży nacisk na bezpieczeństwo, ponieważ jest to bardzo istotne dla nas i naszych klientów. Bardzo często korzystamy ze zwyżki co pozwala na szybkie usunięcie konarów i gałęzi w kontrolowany sposób. Dodatkowo eliminujemy tym samym możliwość złamania się lub oberwania gałęzi, które spadając mogą być niebezpieczne.

-Wycinkę drzew wyceniamy bezpłatnie na miejscu lub telefonicznie. Koszt prac związany jest z wielkością, gatunkiem i umiejscowieniem drzewa, oraz z zagrożeniami i obiektami, które mową utrudniać wycinkę.

Zadzwoń i umów się na bezpłatną wycenę!

tel. 664 600 210

Wycinka drzew metodami arborystycznymi

Tam gdzie nie mamy możliwości dojazdu podnośnika lub położenia całego drzewa w całości stosujemy techniki ścinki sekcyjnej. Arborysta zabezpieczony linami po kawałku wycina gałęzie, które to są opuszczane w wyznaczone miejsce. Poruszając się tak po całej koronie ścina wszystkie gałęzie, aż zostaje sam pień, który możemy wyciąć w klasyczny sposób. Dzięki stosowaniu takich metod możemy usunąć każde, nawet bardzo duże drzewo znajdujące się w trudnej lokalizacji.

Pielęgnacja drzew Rzeszów

Polega ona na prowadzeniu działań mających na celu poprawę żywotności drzewa, jego stanu wizualnego i poprawie bezpieczeństwa.

Zabiegi pielęgnacyjne prowadzimy tak, by nie zaszkodzić drzewu. Często zdarza się, że pielęgnacja drzew przeprowadzana przez niewykwalifikowane osoby prowadzi do śmierci drzewa. Nasza firma by temu zapobiec stosuje się do aktualnych przepisów prawa, które pozwalają na korektę koron drzew o 30% jej całkowitej formy.

Call Now Buttonzadzwoń do nas!