Podnośnik koszowy 18m, wynajem zwyżki Łańcut

Wykorzystanie zwyżki podczas praca montażowych

Zwyżka to świetna alternatywa do prac montażowych i wykończeniowych gdzie potrzebna jest duża mobilność na wysokości. Zastępujemy w ten sposób rusztowania, które są pracochłonne w montażu i mniej bezpieczne. Podnośniki koszowe dzięki corocznym przeglądom UDT gwarantują sprawność i niezawodność urządzenia, co idzie w parze z jakością usług przez nasz świadczonych. 

Jaka jest cena wynajmu podnośnika?

W cenę usługi zwyżka wchodzą składowe: opłata za dojazd do miejsca wykonywania pracy, oraz stawka ustalona z klientem z a każdą rozpoczętą godzinę pracy urządzenia. 

To proste! Zadzwoń do nas i zarezerwuj termin, który Ci odpowiada. Świadczymy usługi podnośnikiem na terenie Rzeszowa. Łańcuta, Przeworska i okolic od poniedziałku do soboty w elastycznych godzinach dopasowanych do klienta. Jeśli zachodzi taka konieczność zlecenie może być realizowane w godzinach nocnych. 

Naszą działalność prowadzimy na terenie całego województwa podkarpackiego, a w szczególności w okolicach Łańcuta i Rzeszowa oraz Przeworska.

Podnośnik koszowy 18m/ zwyżka terenowa 4x4

Wycinka drzew Łańcut

Wycinka drzew Łańcut

Na powyższym zdjęciu widzimy efekt wycinki alpinistycznej w Łańcucie

Wycinka drzew Łańcut to jedna z głównych gałęzi działalności naszej firmy. Zajmujemy się wycinka alpinistyczna drzew trudnych na terenie Łańcuta, Rzeszowa i okolic. Dodatkowo oferujemy możliwość ścinki z podnośnika koszowego 18m oraz zrębkowanie i wywóz pozostałości po wycince drzew.

Wycinka drzew Rzeszów

Firma nawysoko.pl świadczy komplekoswe usługi wycinki drzew w Rzeszowie i na Podkarpaciu. Specjalizujemy się w wycince drzew trudnych czyli takich, których nie można powalić w całości metodą klasyczną ze względu na bliskość obiektów takich jak domy, linie energetyczne, drogi i ogrodzenia. Swiadczymy usługi wycinki i pielęgnacji drzew z podnośnika koszowego oraz metodami alpinistycznymi. NaWysoko.pl- wycinka drzew Rzeszów

wynajem podnośnika koszowego w rzeszowie

Nasza firma dysponuje podnośnikiem koszowym 18m, który idealnie sprawdza się podczas prac związanych z wycinką drzew trudnych. Ścinka ze zwyżki to często najbezpieczniejsza metoda. Umożliwia ona szybką i precyzyjną wycinkę i pielęgnację drzew. Usługi podnośnikiem Rzeszów, Strzyżów, Łańcut.

Ścinka sekcyjna drzew to metoda, która umożliwia wycinkę w najbardziej niedostępnych miejscach z zachowaniem maksimum bezpieczeństwa. Polega ona na stopniowym usuwaniu poszczególnych gałęzi i konarów z pnia drzewa i opuszczeniu ich na linach w bezpieczne miejsce. Następnie gdy drzewo pozbawione jest gałęzi po kawałku ścinamy pień metodą od góry. Zadania te realizują wyspecjalizowani arboryści wspinający się pod drzewach używając najnowszego sprzętu wspinaczkowego.

Cena wycięcia drzewa jest uzależniona od wielu czynników takich jak rodzaj, wielkość, usytuowanie drzewa czy odległość do pobliskich obiektów, które mogą być zagrożone podczas obalania drzew.

Dlatego w celu zapewnienia całkowitej przejrzystości nasza firma świadczy darmowe wyceny wycinki drzew!

Chcesz dowiedzieć się ile kosztuje wycięcie drzewa w Rzeszowie, Łańcucie, Strzyżowie? Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej!

 

Rębak do gałęzi Skorpion 120 radzi sobie z gałęziami do 12cm średnicy + rozgałęzieniami do 20cm. Świadczymy usługi odbioru i wywozu gałęzi po wycinkach, tak aby po zakończonych pracach pozostał porządek. Maksymalna ilość gotowej zrębki to 8m3 na godzinę.

Wycinka suchych konarów drzew z podnośnika koszowego

wycinka drzew zwyżka Rzeszów

Wycinka drzew na wysokości

Wycinka drzew uschniętych oraz obumarłych gałęzi jest jednym z najcięższych zadań z jakimi zmagają się nasi arborysci. Specyfika takich prac wiąże się z dużym ryzykiem wynikającym z niestabilności drzewa i możliwością łamania się konarów w czasie wycinki. Niejednokrotnie w takich sytuacjach jedyną bezpieczną metodą wycinki drzewa jest wykorzystanie zwyżki.

Podnośnik koszowy to bezpieczna praca przy wycince

W naszej firmie dysponujemy podnośnikami o parametrach umożliwiających pracę przy drzewach osiągających nawet 30m wysokości. Wycinka ze zwyżki zapewnia bezpieczną pracę pilarzy i umożliwia opuszczanie urobku w kontrolowany miejscu. Bardzo dobrze sprawdzają się również przy wycince drzew w bliskim sąsiedztwie ulic, lini energetycznych i innych obiektów utrudniających wycinkę

Profesjonalna wycinka drzew Rzeszów

Wycinka drzew w Rzeszowie i na Podkarpaciu

Nasza firma zajmuje się profesjonalną wycinką drzew na terenie całego województwa podkarpackiego. Przez ostatnie lata zyskaliśmy duże grono zadowolonych klientów. Wycinkę realizujemy z podnośnika koszowego lub metodą alpinistyczną po kawałku. Ponadto oferujemy usługi pielęgnacji drzew, zrębkowania gałęzi i usługi zwyżką.

Wycinka lipy Niechobrz

Wycinka starego drzewa w Niechobrzu

Wycięcie potężnego pnia lipy, która obumarła i stwarzała zagrożenie dla pobliskiego budynku szkoły podstawowej w Niechobrzu. W pierwszej kolejności wycięliśmy gałęzie drzewa z podnośnika koszowego, następnie ogołocony pień został ścięty i powalony w bezpieczne miejsce 🪓🌳

Wycinka przy liniach energetycznych

Na filmie widzimy jak przebiega wycinka drzew z podnośnika koszowego bumar P184H w bardzo bliskim otoczeniu linii energetycznych i drogi. Najpierw obcięliśmy wszystkie gałęzie i konary wystające nad linię, a następnie po małym kawałku obcinaliśmy pień, który spadał już w kontrolowany przez nas sposób w wyznaczone miejsce.

Świadczmy usługi wycinki na terenie całego województwa podkarpackiego.

Pielęgnacja drzew

Specjalistyczna wycinka drzew metodami arborystycznymi oraz z podnośnika to nasz chleb powszedni. Posiadamy duże doświadczenie w pracach na wysokości. Podejmiemy się każdego wyzwania – drzew w ciasnej zabudowie czy niedostępnym położeniu. Wykonujemy pielęgnacje koron drzew i usuwanie obumarłych gałęzi, a także wycinkę drzew i złamanych konarów powalonych w trakcie wichur. Wszystkie usługi wykonujemy z zachowaniem zasad bezpieczeństwa z użyciem sprzętu renomowanych marek. Świadczymy usługi podnośnikiem koszowym o wysokości 18 m na podwoziu terenowym, umożliwiającym pracę w trudnodostępnych miejscach, a także rębakiem do gałęzi. Nasz rębak ma możliwość rozdrabniania konarów o średnicy do 14 cm.

Formowanie koron drzew

Widzimy jak zabiegi związane z przycinka czterech brzóz zmieniły krajobraz przy domu. Właściciel na wycinkę zdecydował się, gdyż chciał rozświetlić obszar podwórka i pozbyć się bardzo dużej ilości liści, które drzewa zrzucały na jesień. Zlecenie realizowaliśmy z podnośnika koszowego 18 m na samochodzie STAR 244, co znacznie przyśpieszyło nasze prace, a tym samym zadowolenie klienta. Przycinki i inne zlecenia związane z wycinką drzew świadczymy na terenie całego województwa podkarpackiego. Dodatkowo realizujemy usługi rębakiem do gałęzi. Nasz rębak posiada własny napęd spalinowy i podajniki hydrauliczne, co pozwala na szybką i komfortową pracę z wydajnością do 8m3 zrębki na godzinę pracy.

Zapraszamy do kontaktu!

Pozwolenie na wycinkę drzew Rzeszów

Wyciąć drzewo możemy po uzyskaniu pozwolenia wydanego przez: burmistrza, wójta gminy lub prezydenta miasta, do którego kierujemy wniosek o usunięcie drzewa. W przypadku pomnika przyrody jest to wojewódzki konserwator zabytków. We wniosku takim musimy zawrzeć:

-imię, nazwisko i adres albo nazwę i siedzibę posiadacza i właściciela nieruchomości albo właściciela

-oświadczenie o posiadanym tytule prawnym władania nieruchomością

-nazwę gatunku drzewa lub krzewu

-obwód pnia drzewa mierzony na wysokości 130 cm, a w przypadku gdy na tej wysokości drzewo posiada kilka pni –obwód każdego z tych pni

-miejsce, przyczynę, termin zamierzonego usunięcia drzewa lub krzewu, oraz wskazanie czy usunięcie wynika z celu związanego z prowadzeniem działalności gospodarczej;

-rysunek lub mapę, określając usytuowanie drzewa lub krzewu w odniesieniu do granic nieruchomości i obiektów budowlanych istniejących na nieruchomości

Po złożeniu wniosku do urzędu dokonywane są oględziny mające na celu sprawdzenie stanu faktyczne z informacjami zawartymi we wniosku. Następnym krokiem jest wydanie zgody na wycinkę drzewa przez osoby uprawnione.

Kiedy pozwolenia na wycinkę drzew nie potrzebujemy:

W przypadku gdy obwód pnia na wysokości 5cm nie przekracza:

-80 cm przy drzewach takich jak: topola, wierzba, klon jesionolistny i klon srebrzysty

-65 cm przy drzewach takich jak: kasztanowiec zwyczajny, robinia akacjowa oraz platan klonolistny

-50 cm przy innych drzewach
 
Pozwolenia na wycinkę nie potrzebujemy gdy chcemy przywrócić nieużytkowane grunty do użytkowania rolniczego oraz gdy chcemy wyciąć drzewa owocowe.
Call Now Button