wycinka drzew

Wycinka drzew, wynajem podnośników

-Profesjonalna wycinka drzew metodami arborystycznymi

-Wycinka drzew drzew trudnych w Rzeszowie i na Podkarpaciu

Cennik/ wycena usług:

-Wycena wycinki drzew jest bezpłatna i indywidualna dla każdego zlecenia. Przedstawiamy koszt wycinki podczas darmowych oględzin na miejscu lub telefonicznie

-Wynajem rębaka do gałęzi z operatorem- 120zł/h

-Wynajem zwyżki- 85zł/h

tel. 664 600 210

O nas:

Jesteśmy firmą zajmującą się w szczególności: wycinką drzew, wynajmem podnośników oraz pracami na wysokości. Na rynku działamy od wielu lat, w ciągu których zyskaliśmy wielu zadowolonych klientów. Nasze usługi świadczymy zarówno dla firm, osób indywidualnych, wspólnot mieszkaniowych oraz jednostek samorządowych.

Wycinka drzew Podkarpacie:

O formie wycinki drzew decyduje bardzo wiele czynników związanych z lokalizacją obiektu jak i warunki bezpieczeństwa, które są kluczowe dla wyboru metody ścinki. Najczęściej są to działania z wykorzystaniem wysięgnika koszowego, gdy pod drzewo jest możliwy dojazd lub technik alpinistycznych w pozostałych przypadkach. Dzięki wysokim kwalifikacjom naszych pracowników usunięcie drzewa jest całkowicie bezpieczne zarówno arborystów jak i pobliskich obiektów takich jak   linie energetyczne, ogrodzenia, dachy budynków i ciągi komunikacyjne pod koronami wycinanych drzew.

Oferujemy również wynajem podnośnika koszowego 18m wraz z operatorem. Nasz wysięgnik poddawany jest regularnym przeglądom UDT i obsługiwany jest przez uprawnionych do tego pracowników. Świetnie sprawdza się podczas prac monterskich, robót budowlanych. Dzięki wysokiej zdolności terenowej możliwa jest praca nawet w trudnym terenie.

Skąd jesteśmy:

Działamy na terenie województwa Podkarpackiego, a w szczególności w rejonie: Rzeszowa, Strzyżowa, Łańcuta, Ropczyc, Boguchwały i Czudca.

Realizujemy również zlecenia wycinki i pielęgnacji drzew na terenie całego kraju  po przesłaniu dokumentacji zdjęciowej wraz z opisem szczegółów ścinki.

-profesjonalna wycinka drzew Rzeszów, Strzyżów, Łańcut

-szybki czas realizacji
-wycena usług jest całkowicie bezpłatna
-oferujemy atrakcyjne ceny

Telefon kontaktowy: 664 600 210
e-mail: nawysoko@gmail.com

Czynne:
poniedziałek-sobota 8:00-20:00

Dane firmy:

Na wysoko- specjalistyczne usługi wysokościowe Grzegorz Lib
Mogielnica 155, 36-040 Boguchwała
NIP:5170347076

Nasze realizacje

Wycinka przy liniach energetycznych

Wycinka drzew blisko linii energetycznych z podnośnika w okolicach Rzeszowa Na filmie widzimy jak przebiega wycinka drzew z podnośnika koszowego bumar P184H w bardzo bliskim otoczeniu linii energetycznych i drogi. Najpierw obcięliśmy wszystkie gałęzie i konary wystające nad linię, a następnie po małym kawałku obcinaliśmy pień , który spadał już w kontrolowany przez nas sposób …

Formowanie koron drzew

Kształtowanie koron drzew Widzimy jak zabiegi związane z przycinka 4 brzóz zmieniły obszar zabudowy dookoła domu. Właściciel na wycinkę zdecydował się gdyż chciał rozświetlić obszar podwórka i pozbyć się bardzo dużej ilości liści, które drzewa zrzucały na jesień. Zlecenie realizowaliśmy z podnośnika koszowego 18m na samochodzie STAR 244, co znacznie przyśpieszyło nasze prace, a tym …